CECHOWNIA Pracownia architektury Aleksandra Grzonka

Strona w budowie

Pracownia Architektury Cechownia

Cechownia to zespół projektantów specjalizujący się w dziedzinach związanych z kreowaniem przestrzeni i elementów, które ją definiują. Zajmujemy się architekturą, projektowaniem wnętrz oraz przedmiotów użytkowych.

Nie trzymamy się jednego stylu i nie staramy się być modni. Zależy nam na tym, by klient czuł się dobrze w stworzonej przez nas przestrzeni. Chcemy przestrzeń kreować, a nie powielać.

Cechownia założona została w 2005 roku przez Aleksandrę Grzonkę, Od tego czasu pracownia urosła, wyspecjalizowała się i zrealizowała wiele przeróżnych projektów sprawiając, że jesteśmy dzisiaj gotowi podejmować się najtrudniejszych realizacji. Pod skrzydłami Cechowni powstała również marka Laga.

Aleksandra Grzonka

Architekt, właściciel i główny projektant w Cechowni. Stypendystka Faculty of Architecture Tekniska Högskola Chalmers w Geteborgu. Wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Katedrze Sztuk Pięknych i Projektowych. Pracę doktorską obroniła w 2011 roku na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. Laureatka wielu nagród i wyróżnień, między innymi w konkursie na najlepszą realizację restauracji na świecie World Interiors News Award w 2014 roku.

Aleksandra Grzonka

Architekt
Właściciel i główny projektant.

Agnieszka Czepiec

Architekt wnętrz, Kierownik Zespołu
Specjalistka w zakresie projektowania architektury wnętrz użyteczności publicznej.

Natalia Kuna - Drobionka

Architek wnętrz, Zastępca Kierownika Zespołu
Specjalistka w zakresie projektowania architektury wnętrz rezydencjonalnych.

Ewa Łuźniak Graca

Architekt wnętrz
Specjalistka w zakresie grafik 3D.

Monika Kral

Architekt
Specjalistka w zakresie opracowywania dokumentacji technicznych.

Łukasz Michowski

Architekt wnętrz